XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt

Dnia 18 grudnia br. o godz. 9:30 w sali sportowej SP w Leśniewie zostały zorganizowane przez dyrektora POSM w Pucku Marka Heyduckiego XVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt.Na miejsce zawodów przybyło 7 reprezentacji dziewcząt (4 zawodniczki grały w polu + bramkarz i 3 rezerwowe), ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą w dwóch  grupach, systemem „każdy z każdym”, 2 x 8 min. Zgodnie z przepisami PZPN-halowej i regulaminem POSM w Pucku.

III miejsce SP Połczyno 0

W grupie półfinałowej spotkały się drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w swoich grupach, grając dalej systemem „na krzyż”. Zwycięskie drużyny awansowały do finału, a przegrani walczyli o miejsce trzecie.

VII miejsce SP Połchowo

Mistrzem Powiatu Puckiego w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt została reprezentacja Szkoły Podstawowej z Leśniewa grając w następującym składzie: Katarzyna Hollin, Ciskowska Oliwia, Ceynowa Wiktoria, Rigga Magdalena, Oliwia Drzeżdżon, Agata Kelner, Kornelia Turin, Natalia Ustarbowska pod opieką Piotra Potrykusa.

Pierwsze trzy drużyny turnieju otrzymały z rąk dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marka Heyduckiego pamiątkowe medale i dyplomy. Statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Magdalena Rigga z SP w Leśniewie.