I Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju

     Dnia 17 listopada br. o godz. 9:30 w hali widowiskowo-sportowej POSM w Pucku zostały przeprowadzone przez dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku
I Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju.  W zawodach wystartowały 3 zespoły, młodzież ze Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego, urodzona w 1996 roku i młodsza. Zespół składa się z 10 zawodników – 5 na boisku i 5 rezerwowych. Na boisku przez cały turniej, muszą się znajdować minimum 2 dziewczyny i 3 chłopców. Szkoły grały w jednej grupie, systemem „każdy z każdym”, 2 x 12 minut. Zgodnie z przepisami PFU oraz regulaminem POSM w Pucku.

 GRUPA       
1. PCKZiU Puck
2. ZSP Kłanino
3. I LO Puck

 

WYNIKI SPOTKAŃ
PCKZiU Puck – ZSP Kłanino 3:1
I LO Puck – PCKZiU Puck 3:1
I LO Puck – ZSP Kłanino 4:2

 

 

KLASYFIKACJA   KOŃCOWA Grupy A
I miejsce I LO Puck 4
II miejsce PCKZiU Puck 2
III miejsce ZSP Kłanino 0

   MISTRZEM POWIATU PUCKIEGO w I Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju wywalczyła drużyna z I LO w Pucku. Grając w następującym składzie: Aleksandra Hirth, Nerek Julia, Aleksandra Panek, Daria Potrykus, Eryk Białk, Sebastian Blaszke, Wojciech Koszałka, Michał Pieper, Grzegorz Rutha, Grzegorz Szymankiewicz pod opieką Andrzeja Radziejewskiego. Na zakończenie turnieju Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.