Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce plażowej
W dniu 21 maja 2026r. na boiskach plażowych w Pucku, Dyrektor POSM Puck Marek Heyducki zorganizowałXXVII Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców.
Na miejsce zawodów przybyło po 5 reprezentacji dziewcząt i chłopców ze Szkół Podstawowych z terenu Powiatu Puckiego.
WYNIKI
Dziewczęta:
| SP Gnieżdżewo – SP Starzyno | 1:2 |
| SP Puck – SP Darzlubie | 2:0 |
| SP Kosakowo – SP Starzyno | 1:2 |
| SP Darzlubie – SP Gnieżdżewo | 2:0 |
| SP Kosakowo – SP Puck | 0:2 |
| SP Darzlubie – SP Starzyno | 2:1 |
| SP Gnieżdżewo – SP Puck | 0:2 |
| SP Kosakowo – SP Darzlubie | 1:2 |
| SP Starzyno – SP Puck | 0:2 |
| SP Kosakowo – SP Gnieżdżewo | 1:2 |
| KLASYFIKACJA KOŃCOWA | ||||
| I | miejsce | SP Puck | ||
| II | miejsce | SP Darzlubie | ||
| III | miejsce | SP Starzyno | ||
| IV | miejsce | SP Gnieżdżewo | ||
| V | miejsce | SP Kosakowo | ||
Mistrzem Powiatu Puckiego w Siatkówce Plażowej dziewcząt została reprezentacja SP Puck, grając w składzie: Lena Plińska, Emilia Karska i Nina Cierpiałkowska, pod opieką Marka Błażejewskiego, uzyskując tym samym awans do Półfinału Województwa Pomorskiego.
Chłopcy:
| WYNIKI SPOTKAŃ | |
| SP Mosty – SP Starzyno | 2:0 |
| SP Gnieżdżewo – SP Werblinia | 2:0 |
| SP Puck – SP Starzyno | 2:0 |
| SP Werblinia – SP Mosty | 0:2 |
| SP Puck – SP Gnieżdżewo | 1:2 |
| SP Werblinia – SP Starzyno | 2:0 |
| SP Mosty – SP Gnieżdżewo | 2:0 |
| SP Puck – SP Werblinia | 2:0 |
| SP Starzyno – SP Gnieżdżewo | 1:2 |
| SP Puck – SP Mosty | 0:2 |
| KLASYFIKACJA KOŃCOWA | |||
| I | miejsce | SP Mosty | |
| II | miejsce | SP Gnieżdżewo | |
| III | miejsce | SP Puck | |
| IV | miejsce | SP Werblinia | |
| V | miejsce | SP Starzyno | |
Mistrzem Powiatu Puckiego w Siatkówce Plażowej chłopców została reprezentacja SP Mosty, grając w składzie: Jakub Czerwiński, Franciszek Grabiński i Adam Tomkowicz, pod opieką Sławomira Izajasza, uzyskując tym samym awans do Półfinału Województwa Pomorskiego.
Na zakończenie zawodów dyrektor POSM Marek Heyducki wręczył najlepszym zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.









