XVI Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej chłopców

W dniu 16 marca 2015r. (poniedziałek) o godz. 930 w sali sportowej POSM w Pucku dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVI Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej chłopców.

Na miejsce zawodów przybyły 4 reprezentacje chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Reprezentację stanowiło 12 chłopców z jednej SPG – uczniowie szkół dziennych. Drużyny grały między sobą w jednej grupie systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (do 25 punktów z dwu punktową przewagą, a w przypadku trzeciego seta do punktów 15) zgodnie z przepisami PZPS i regulaminem rozgrywek POSM.

GRUPA

1. I LO Puck

2. PCKZiU Puck

3. ZSP Kłanino

4. ZS nr 1 Władysławowo

WYNIKI SPOTKAŃ

I LO Puck – ZS nr 1 Władysławowo 2:0

PCKZiU Puck – ZSP Kłanino 2:1

ZS nr 1 Władysławowo – ZSP Kłanino 1:2

I LO Puck – PCKZiU Puck 0:2

ZS nr 1 Władysławowo – PCKZiU Puck 0:2

ZSP Kłanino – I LO Puck 0:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce PCKZiU Puck 6

II miejsce ZSP Kłanino 5

III miejsce I LO Puck 4

IV miejsce ZS nr 1 Władysławowo 3

Mistrzem Powiatu Puckiego w Piłce Siatkowej chłopców została reprezentacja Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku grając w następującym składzie: Łukasz Żygadło, Bartłomiej Dettlaff, Marcel Dopke, Robert Kowalewski, Michał Tarnowski, Patryk Głowienke, Piotr Blok, Kamil Czylkowski, Sebastian Karczewski, Rafał Zalewski, Mateusz Koss pod opieką Irosława Stacheckiego.

Na zakończenie zawodów Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył najlepszemu zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.