XVI Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej dziewcząt

W dniu 17 marca 2015 r. (wtorek) o godz. 930 w sali sportowej POSM w Pucku dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVI Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej dziewcząt.

Na miejsce zawodów przybyły 4 reprezentacje dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Reprezentację stanowiło 12 dziewcząt z jednej SPG – uczniowie szkół dziennych. Drużyny grały między sobą w jednej grupie systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów (do 25 punktów z dwu punktową przewagą, a w przypadku trzeciego seta do punktów 15 ) zgodnie z przepisami PZPS i regulaminem rozgrywek POSM.

GRUPA

  1. ZSP Kłanino

  2. PCKZiU Puck

  3. ZS nr 1 Władysławowo

  4. I LO Puck

WYNIKI SPOTKAŃ

ZSP Kłanino – I LO Puck 2:0

PCKZiU Puck – ZS nr 1 Władysławowo 2:0

I LO Puck – ZS nr 1 Władysławowo 2:1

ZSP Kłanino – PCKZiU Puck 2:0

I LO Puck – PCKZiU Puck 0:2

ZS nr 1 Władysławowo – ZSP Kłanino 0:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce ZSP Kłanino 6

II miejsce PCKZiU Puck 5

III miejsce I LO Puck 4

IV miejsce ZS nr1 Władysławowo 3

Mistrzem Powiatu Puckiego w Piłce Siatkowej dziewcząt została reprezentacja ZSP z Kłanina grając w następującym składzie: Paulina Bizewska, Aleksandra Klein, Dajana Trepczyk, Weronika Barczuk, Karolina Lindstadt, Weronika Byczkowska, Daria Mielewczyk, Julia Paszke pod opieką Joanny Czaja. Uzyskując tym samym, awans do Półfinału Województwa Pomorskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej.

Na zakończenie zawodów Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył najlepszemu zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.