XVI Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej „6” – osobowej

W dniu 27 kwietnia 2015r. (poniedziałek) o godz. 930 na boiskach sportowym w Żelistrzewie, Pucku, Krokowej dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował eliminacje do finału XVI Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej „6” – osobowej. Finał odbył się 29 kwietnia 2015r. (środa) na miejskim boisku przy SP w Pucku, wzięły w nim udział drużyny, które zajęły I miejsce w swoich grupach podczas eliminacji.

Na miejsce zawodów przyjechało 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy grając między sobą systemem „każdy z każdym”, 2 x 15 minut, zgodnie z przepisami PZP i regulaminem POSM w Pucku.

III miejsce ZS nr 1 Władysławowo 0 1:6

Reprezentacja chłopców Gimnazjum z Starzyna została Mistrzem Powiatu Puckiego grając w następującym składzie: Żaczek Wojciech, Burclaff Tomasz, Ellwardt Łukasz, Dawidowski Kacper, Bigott Piotr, Potrykus Maciej, Dusza Karol, Jankowski Przemysław, Skoczke Zbigniew, Korth Paweł, Baran Paweł, Hincke Jakub pod opieką Krzysztofa Mazura.

Na zakończenie turnieju Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki wręczył zwycięskim zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.