XVII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt

        W dniu 25 kwietnia 2016r. (poniedziałek) o godz. 9:30 w hali sportowej MOKSiR w Pucku została zorganizowana wspólnie przez Dyrektorów POSM w Pucku i MOKSiR w Pucku XVII Powiatowa  Gimnazjada Młodzieży Szkolnej  w Piłce Siatkowej dziewcząt.

W zawodach wystartowały 4 reprezentacje dziewcząt z terenu Powiatu Puckiego, które grały systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów do 25 pkt., zgodnie z przepisami PZPS i regulaminem POSM w Pucku.

 

GRUPA          
1. N.G. Puck
2. G. Jastarnia
3. P.G. Puck
4. G.O. Puck

 

WYNIKI  SPOTKAŃ            
G. Jastarnia – P.G. Puck 0:2
G.O. Puck – N.G. Puck 2:0
G.O. Puck – P.G. Puck 2:0
N.G. Puck – G. Jastarnia 0:2
G. Jastarnia – G.O. Puck 0:2
N.G. Puck – P.G. Puck 0:2

 

  KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
I   miejsce G.O. Puck
II  miejsce P.G. Puck
III miejsce G. Jastarnia
IV miejsce N.G. Puck

 

 

                        Reprezentacja z Gimnazjum Ogólnokształcącego w Pucku została MISTRZEM  POWIATU  PUCKIEGO  W  PIŁCE SIATKOWEJ  DZIEWCZĄT uzyskując jednocześnie awans do Półfinału Województwa Pomorskiego. Dziewczęta grały w składzie: Julia Czupryniak, Marta Darga, Natalia Glowienke, Anna Kirszling, Maria Kuling, Michalina Lesnau, Nikola Łysakowska, Aleksandra Płocke, Agata Płóciennik, pod opieką Pawła Borawskiego.                                                                                                                                                               Na zakończenie turnieju organizatorzy Marek Heyducki Dyrektor POSM Puck i Janusz Klimczuk Dyrektor MOKSiR Puck wręczyli zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.