XVII Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej dziewcząt

W dniu 16 marca 2016 r. (poniedziałek) o godz. 9:30 w sali sportowo – widowiskowej POSM w Pucku Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVII Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej dziewcząt.

Na miejsce zawodów przybyły 4 reprezentacje dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Reprezentację stanowiło 12 dziewcząt z jednej SPG – uczniowie szkół dziennych. Drużyny grały między sobą w jednej grupie systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów     (do 25 punktów z dwu punktową przewagą, a w przypadku trzeciego seta do punktów 15 ) zgodnie z przepisami PZPS i regulaminem rozgrywek POSM.

 

GRUPA       
1. PCKZiU Puck
2. ZSP Kłanino
3. I LO Puck
4. ZS Nr 1 Władysławowo

 

WYNIKI SPOTKAŃ
PCKZiU Puck – ZS Nr 1 Władysławowo 2:1
ZSP Kłanino – I LO Puck 0:2
ZSP Kłanino – PCKZiU Puck 2:0
ZS Nr 1 Władysławowo – I LO Puck 0:2
PCKZiU Puck – I LO Puck 0:2
ZSP Kłanino – ZS Nr 1 Władysławowo 2:0

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I   miejsce I LO Puck
II miejsce ZSP Kłanino
III miejsce PCKZiU Puck
IV miejsce ZS Nr 1 Władysławowo

 

Mistrzem Powiatu Puckiego w Piłce Siatkowej dziewcząt została reprezentacja I LO Puck grając w następującym składzie: Borkowska Natalia, Budzisz Karolina, Dziekońska Dominika, Fierke Martyna, Kulling Weronika, Patalas Alicja, Przyradzka Marta, Rybandt Kinga, pod opieką Łukasza Dominiaka. Uzyskując tym samym, awans do Półfinału Województwa Pomorskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej.

Na zakończenie zawodów Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył najlepszym zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.