XVIII Powiatową Licealiadę w Unihokeju dziewcząt i chłopców

W dniu 03 listopada 2016 r. o godz. 9:00 w sali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku, Dyrektor Marek Heyducki zorganizował XVIII Powiatową Licealiadę w Unihokeju dziewcząt i chłopców.

Na miejsce zawodów przybyły po 3 reprezentacje chłopców i dziewcząt ze Szkół  Ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym” 2 x 8 minut. Drużyna składała się z 5 zawodników na boisku i 5 rezerwowych (bez bramkarza).

 

DZIEWCZĘTA:       
1. PCKZiU Puck
2. ZSP Kłanino
3. I LO Puck

 

WYNIKI  SPOTKAŃ
ZSP Kłanino – I LO Puck 3:5
I LO Puck – PCKZiU Puck 1:1
PCKZiU Puck – ZSP Kłanino 1:5

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
I   miejsce I LO Puck
II  miejsce ZSP Kłanino
III miejsce PCKZiU Puck

 

CHŁOPCY   
1. PCKZiU Puck
2. ZSP Kłanino
3. I LO Puck

 

WYNIKI  SPOTKAŃ
ZSP Kłanino – I LO Puck 1:2
I LO Puck – PCKZiU Puck 3:2
PCKZiU Puck – ZSP Kłanino 4:1

 

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
I   miejsce I LO Puck
II  miejsce ZSP Kłanino
III miejsce PCKZiU Puck

 

Mistrzem Powiatu Puckiego w Unihokeju dziewcząt została reprezentacja I LO Puck, grając w składzie: Aleksandra Czajkowska, Martyna Maciejewska, Augustyna Meyer, Wiktoria Minga, Agata Mróz, Julianna Okrój, Aleksandra Panek, Marta Piotrowicz, Aleksandra Struk i Jagoda Ulewicz, pod opieką Andrzeja Radziejewskiego.

Mistrzem Powiatu Puckiego w Unihokeju chłopców również została reprezentacja I LO Puck, grając w składzie: Paweł Bieszke, Maciej Budzisz, Mateusz Budzisz, Kacper Dawidowski, Łukasz Ellwardt, Wacław Kryszak, Kamil Neumann, Sebastian Rybandt, Dawid Sikorski i Filip Smarzyński, pod opieką Andrzeja Radziejewskiego.

Zwycięzcy uzyskali awans do Półfinału Województwa Pomorskiego w Unihokeju.Na zakończenie zawodów Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył najlepszym zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.