Adrian Brzeski i Tomasz Tempski laureatami konkursu „Po Morskie Żagle Wiedzy”

Z radością informuję, że 2 osobowa załoga w składzie: Adrian Brzeski i Tomasz Tempski –  uczniowie 2 klasy TG PCKZIU w Pucku i jednocześnie członkowie sekcji Żeglarskiej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku zostali laureatami konkursu: „Po Morskie Żagle Wiedzy” zorganizowanego w ramach projektu „Pomorskie Żagle Wiedzy – wsparcie regionalne” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa.

Zadanie konkursowe polegało na utworzeniu materiału filmowego dotyczącego żeglarstwa. Adrian wraz z Tomkiem zmontowali swój klip korzystając z filmów i zdjęć zrobionych w trakcie zajęć i treningów sekcji żeglarskiej, których są aktywnymi uczestnikami. Dodali własny autorski opis i podkład muzyczny.

Komisja przyznała tytuł laureata tym uczniom, którzy w swojej pracy wykazali się szczególną pomysłowością i kreatywnością w ujęciu tematu, a także troską o poprawną formę przekazu.

Formą nagrody dla laureatów jest bezpłatny udział w tygodniowym rejsie dalekomorskim który odbędzie się w kwietniu 2023 r.

Serdecznie gratulujemy naszym żeglarzom tak prestiżowego zwycięstwa i możliwości doskonalenia umiejętności żeglarskich w rejsie dalekomorskim!

Warto wspomnieć, że są oni aktywnymi żeglarzami, chętnie biorą udział w zajęciach na wodzie a w swoim dorobku mają już kilka zwycięstw w regatach. Udział w rejsie dalekomorskim jest dla nich możliwością przeżycia razem prawdziwej morskiej przygody.