Wydarzenia sekcji cheerleaderek z Jastarni

Wrzesień był bardzo bogaty w pokazy taneczne cheerleaderek z Jastarni należące do POSM w Pucku. 24 września 2017 r. w słoneczną niedzielę dziewczęta zatańczyły w Helu dla piłkarzy  z powiatu puckiego z okazji VII Otwartego Turnieju Piłkarskiego Baltic Cup 2017 o Puchar Radnego Powiatu Puckiego Jerzego Tomasika ,,Siekiery”. Tradycyjnie jak co roku tancerki: Oliwia Barlasz, Klaudia Kohnke, Patrycja Kohnke, Oliwia Żurawska, Oliwia Bolda tanecznym krokiem wprowadziły sportowców na murawę piłkarską.

Dwa dni później 26 września 2017 roku w Miejskiej Hali Sportowo – Widowiskowej w Helu od godziny 17.00 do 19.00 realizowany był sportowy Event inaugurujący nowy sezon piłkarski w Miejskim Zjednoczonym Klubie Sportowym Hel. Przed oficjalnym przedstawieniem gości, swój układ taneczny zaprezentował zespół Cheerleaderek
CHEER-UP w składzie: Oliwia Barlasz, Klaudia Kohnke, Ola Zaremba, Patrycja Kohnke, Oliwia Żurawska i Oliwia Bolda pod opieką Katarzyny Tomaszewskiej.

I po raz trzeci, tancerki z POSM zaprezentowały się na miejscowym parkiecie podczas XI Memoriału Szymka.  Tańczyły wspaniale – powodzenia.