XVII Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej chłopców

 

W dniu 17 marca 2016 r. (wtorek) o godz. 9:30 w sali sportowo – widowiskowej POSM w Pucku Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował XVII Powiatowe Mistrzostwa SPG w Piłce Siatkowej chłopców.

Na miejsce zawodów przybyły 4 reprezentacje chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Reprezentację stanowiło 12 chłopców z jednej SPG – uczniowie szkół dziennych. Drużyny grały między sobą w jednej grupie systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów     (do 25 punktów z dwu punktową przewagą, a w przypadku trzeciego seta do punktów 15 ) zgodnie z przepisami PZPS i regulaminem rozgrywek POSM.

GRUPA       
1. PCKZiU Puck
2. ZSP Kłanino
3. I LO Puck
4. ZS Nr 1 Władysławowo

 

WYNIKI SPOTKAŃ
PCKZiU Puck – ZS Nr 1 Władysławowo 2:0
ZSP Kłanino – I LO Puck 0:2
ZSP Kłanino – PCKZiU Puck 0:2
ZS Nr 1 Władysławowo – I LO Puck 0:2
PCKZiU Puck – I LO Puck 2:1
ZSP Kłanino – ZS Nr 1 Władysławowo 0:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I   miejsce PCKZiU Puck
II miejsce I LO Puck
III miejsce ZS Nr 1 Władysławowo
IV miejsce ZSP Kłanino

 

Mistrzem Powiatu Puckiego w Piłce Siatkowej chłopców została reprezentacja PCKZiU Puck grając w następującym składzie: Blok Piotr, Dettlaff Grzegorz, Kowalewski Robert, Rohraf Adam, Szmytke Robert, Tarnowski Michał, Więcek Albert, Zelewski Rafał, pod opieką Janusza Kulińskiego. Uzyskując tym samym, awans do Półfinału Województwa Pomorskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej.

Na zakończenie zawodów Dyrektor POSM w Pucku Marek Heyducki wręczył najlepszym zespołom pamiątkowe dyplomy i medale.